Urodziła się 28 lutego 1988 roku. Lekarz, który odebrał poród powiedział: „Będziecie musieli ją bardziej kochać”. W tamtych czasach niewiele w Polsce wiedzieliśmy o Zespole Downa – trudno było o pomoc i skuteczną rehabilitację...

Urodziła się 28 lutego 1988 roku. Lekarz, który odebrał poród powiedział: „Będziecie musieli ją bardziej kochać”. W tamtych czasach niewiele w Polsce wiedzieliśmy o Zespole Downa – trudno było o pomoc i skuteczną rehabilitację. Na przestrzeni lat wiele się zmieniło, ale nadal jest trudno. Gosia jest upośledzona w stopniu głębokim. Zaczęła chodzić, gdy skończyła 2,5 roku, do tej pory mówi bardzo mało i niewyraźnie. Choroba uniemożliwiła jej samodzielną egzystencję. Jest pod stałą opieką wielu lekarzy specjalistów: neurologa, logopedy, endokrynologa (niedoczynność tarczycy), ginekologa, okulisty, ortopedy (nosi obuwie ortopedyczne), laryngologa (głęboki niedosłuch – zaopatrzona w aparaty słuchowe), psychiatry. Wymaga stałej rehabilitacji ruchowej. Jednak dzięki mojemu wsparciu, moich przyjaciół i ludzi dobrej woli codziennie z uśmiechem stawia czoło chorobie. Państwo również mogą ją wesprzeć.  Serdecznie dziękujemy za każdy, nawet drobny, datek na wsparcie leczenia Kochanej Gosieńki.

POMÓŻ GOSI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Śliwicka, 7996 pomagacie Państwo Gosi w walce z chorobą oraz wspieracie codzienną egzystencję Córki.

Serdecznie dziękujemy za każdy, nawet drobny, datek na wsparcie leczenia Kochanej Gosieńki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 346

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!