Nazywam się Magdalena Ambroziak, mam 36 lat i dwie małe córeczki. Jestem po amputacji kończyny dolnej z powodu nowotworu kości. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów zakupu protezy kończyny dolnej (koszt około 150 tyś. zł)...

Nazywam się Magdalena Ambroziak, mam 36 lat i dwie małe córeczki. Jestem po amputacji kończyny dolnej z powodu nowotworu kości.Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów zakupu protezy kończyny dolnej (koszt około 150 tyś. zł) oraz pokrycie kosztów związanych z moim pobytem w ośrodkach rehabilitacyjnych. Od 20 lat nie miałam fachowej rehabilitacji dla osób z moim schorzeniem.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ambroziak, 2993 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

POMÓŻ MI BYĆ BARDZIEJ SAMODZIELNĄ

Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1725

Ulotkę wygenerowano: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!