Od dziecka cierpię na zespół Love'a. Mam trudności w samodzielnym poruszaniu się. Jestem po operacji zaćmy obuocznej. Obecnie mam 25 lat i bardzo chciałbym wyjść do ludzi...

Od dziecka cierpię na zespół Love'a. Mam trudności w samodzielnym poruszaniu się. Jestem po operacji zaćmy obuocznej. Obecnie mam 25 lat i bardzo chciałbym wyjść do ludzi i znaleźć jakieś zajęcie, a wiem, że w tym może mi tylko pomóc systematyczna rehabilitacja na którą mnie ani mojej mamy nie stać, bo mam jeszcze czworo rodzeństwa tak samo niepełnosprawnych jak ja. Udało mi się skończyć szkołę i zdać maturę. Nie chciałbym tego wszystkiego zaprzepaścić, dlatego bardzo potrzebne mi są fundusze na rehabilitację, aby się usamodzielnić. Proszę w miarę możliwości o wsparcie ludzi dobrej woli. Dziękuję za wszelkie wsparcie..  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Waldowski, 5555, pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 373

Ilość pobrań: 26

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!