Witam. Mam na imię Łukasz, mam 39 lat. W 2004 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku, którego doznałem złamania kręgosłupa na wysokości kręgu piersiowego Th 9 i uszkodzenia rdzenia kręgowego...

Witam. Mam na imię Łukasz, mam 39 lat. W 2004 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu w wyniku, którego doznałem złamania kręgosłupa na wysokości kręgu piersiowego Th 9 i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Od dnia wypadku poruszam się na wózku. Od tego czasu walczę również o uzyskanie sprawności pozwalającej mi na w miarę normalne funkcjonowanie. Możliwe jest to dzięki posiadaniu odpowiedniego sprzętu zaopatrzenia rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Konieczna rehabilitacja pozwala na utrzymanie odpowiedniej kondycji, co owocuje zdolnością do wykonywania czynności zawodowych oraz aktywnej realizacji innych potrzeb życiowych. Zwracam się z uprzejmą prośbą do Państwa o wsparcie, które pozwoli na zakup kosztownego sprzętu rehabilitacyjnego, samej rehabilitacji, wyjazdów do specjalistycznych ośrodków rehabilitacyjnych oraz będzie dla mnie pomocą w codziennym życiu.

POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ

Przekazując 1% podatku, darowiznę lub smsa charytatywnego Fundacji Avalon z dopiskiem Stoczko, 7704 pomagacie mi Państwo realizować marzenia i wspieracie mnie w moich codziennych zmaganiach. Za wszelką okazaną pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 477

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!