Nasz syn Łukasz ma 36 lat i jest w śpiączce. Od 12 czerwca 2018 roku ma ciężkie uszkodzenie i dysfunkcje mózgu, jakiego doznał w wyniku niedotlenienia, podczas nagłego zatrzymania krążenia spowodowanego zakrztuszeniem.

Łukasz jest leżący, bez świadomości. Okresowo otwiera oczy, mruga. Reaguje na dotyk, ból. Bez kontaktu słownego. Nie oddycha samodzielnie - wentylowany przez rurkę tracheostomijną (wentylowany mechanicznie). Karmiony przez gastrostomię, zacewnikowany. Łukaszowi potrzebna jest intensywna, długotrwała i bardzo kosztowna rehabilitacja, która jest pomocna w wybudzeniu. Wyposażenie w cyber-oko pomogłoby w komunikacji z Łukaszem i w usprawnieniu funkcjonowania mózgu.

PROSIMY O WSPARCIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem NIEDZIELSKI, 12286 wspieracie Państwo Łukasza w powrocie do zdrowia.

W imieniu syna dziękujemy, Rodzice.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2317

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!