Nazywam się Łukasz Beker, mam 23 lata. W wieku 2 lat przeszedłem operację guza rdzenia kręgowego na odcinku szyjno-piersiowym. Od tamtej pory jestem osobą niepełnosprawną...

Nazywam się Łukasz Beker, mam 23 lata. W wieku 2 lat przeszedłem operację guza rdzenia kręgowego na odcinku szyjno-piersiowym. Od tamtej pory jestem osobą niepełnosprawną, poruszam się na wózku. Mimo swoich ograniczeń, staram się normalnie żyć i funkcjonować w społeczeństwie.Obecnie jestem studentem 3 roku grafiki, gram w koszykówkę na wózkach. Udało mi się również zdobyć prawo jazdy, dzięki czemu stałem się mniej zależny od osób trzecich. Wszystko to zawdzięczam aktywnej i ciągłej rehabilitacji, która niestety jest kosztowna. Dodatkowo dochodzą wydatki związane z zakupem wózka i sprzętu rehabilitacyjnego. Zdarza się również, że co jakiś czas jestem skazany na pobyt w szpitalu.  Wszystkich ludzi dobrej woli proszę o wsparcie i przekazanie 1%.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Beker, 8230 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 322

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!