Jestem Lilka i mam 7 lat. Od urodzenia choruję na ciężką chorobę serca - kardiomiopatia rostrzeniowa. Powinnam zacząć 1 klasę, niestety ze względu na pandemię i zły stan zdrowia tak się nie stało. Moja choroba odbiera mi bardzo wiele.

Nie mogę bawić się i uczyć razem z rówieśnikami, bardzo szybko się męczę i ciężko mi oddychać. Jestem wcześniakiem i zmagam się z innymi problemami. Potrzebuję stałych konsultacji laryngologicznych, alergologicznych, psychologicznych, kardiologicznych, neurologicznych, okulistycznych. Moim marzeniem jest normalny powrót do szkoły i wyjście z domu bez obawy o zdrowie.

PROSZĘ, PRZEKAŻ MI 1% PODATKU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SROKA,12661 pomagają mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz pokryć koszty rehabilitacji i terapii, a także kosztownych wizyt u specjalistów.

Serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 107

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!