Nazywam się Leszek Rojek. Mam 40 lat i od kilkunastu lat choruję na schizofrenię paranoidalną, lekooporną. Studiowałem filologię romańską na UMK w Toruniu, ale na ostatnim roku ujawniła się choroba. Wiele razy musiałem być hospitalizowany. Gdy mój stan się poprawił, podjąłem pracę w Zakładzie Aktywności Zawodowej.

Jednak okazało się, że mój stan psychiczny się pogorszył i lęki nie pozwalają mi sprostać wymogom pracy zawodowej, więc musiałem z niej zrezygnować. Chciałbym leczyć się u najlepszych specjalistów, ale wysokie koszty mi na to nie pozwalają. Lubię śpiewać, trochę rysuję i maluję, piszę wiersze. Kocham język francuski.

PRZYWRÓĆ MI NADZIEJĘ NA LEPSZE JUTRO !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ROJEK,14028 pomogą mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce z chorobą i pozwolą odzyskać nadzieję na lepszą przyszłość.

Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 34

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!