Nazywam się Krzysztof Matys, jestem wesołym pogodnym człowiekiem, który cieszy się z każdego przeżytego dnia w zdrowiu i radości. Od 13 roku życia po operacji na kręgosłup jeżdżę na wózku inwalidzkim. Wspomnienia z dzieciństwa to nie kolędy i wigilia z rodziną, ale łóżko szpitalne, pielęgniarki i szare ściany.

Mam dwie cudowne rodziny jedna z nich to Środowiskowy Dom Samopomocy dzięki którym pokonuję z radością każdy dzień. Chcę poznawać ludzi i cieszyć się życiem. Dzięki Twojemu 1% maleńkiemu procentowi możesz otworzyć mi okno na świat.

POMÓŻ MI W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU

Przekaż 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem MATYS, 2426. "Życie ludzkie jest bezcenne, ponieważ jest darem Boga, którego miłość nie ma granic. A kiedy Bóg daje życie, daje je na zawsze" (Jan Paweł II)


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 496

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!