Kochani! Mam 28 lat, wspaniałego i kochającego męża, z którym miałam mnóstwo pięknych planów, pracę w szkole jako nauczyciel wspomagający, która dawała mi ogromną satysfakcję. Cieszyłam się życiem i czerpałam z niego jak najwięcej, aż do 15.01.2019 r., kiedy usłyszałam diagnozę...

Poszłam do ginekologa na kontrolną wizytę podczas, której usłyszałam, że jest coś na jajniku, ale jest to pewnie zmiana czynnościowa, która po miesiączce powinna się zmniejszyć a następnie zniknąć. Na drugi dzień pojechaliśmy do szpitala zrobić markery nowotworowe. Po 2h wynik ca125 wyszedł 399,70 U/ml. Cały czas płakałam, nie wiedzieliśmy co robić, byliśmy przerażeni. Po dwóch dniach zrobili mi biopsję - rak złośliwy jajnika. Całe życie nam runęło... Przeszłam radykalną operację, która trwała 4,5h. Bardzo się boję, ale wiem, że muszę być silna, bo chcę żyć! Ale żeby wygrać walkę potrzebuje leków, specjalistycznych suplementów, wizyt lekarskich oraz terapii alternatywnej.

POMÓŻ MI W WALCE Z RAKIEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SIÓDMIAK, 11328 wpieracie moje codzienne funkcjonowanie i powrót do zdrowia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 791

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!