Nazywam się Karol Sierant, mam 2 latka. Po urodzeniu zdiagnozowano u mnie wiele wad wrodzonych, m.in zrośnięty odbyt z przetoką (założono mi stomię).

Dodatkowo mam liczne wady układu moczowego i nerwowego (rozszczep kręgosłupa, wady kości krzyżowej i rdzenia kręgowego) oraz wady serca. Chciałbym pozbyć się stomii jednak do tego potrzebna jest stała rehabilitacja zwieraczy, co wiąże się z zakupem sprzętu do elektrostymulacji. Wymagam ciągłej rehabilitacji ruchowej, badań oraz opieki wielu specjalistów, co wiąże się z bardzo dużym nakładem finansowym. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe na moje dalsze leczenie.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sierant, 8911 wspieracie Państwo moje leczenie, rehabilitację oraz codzienne funkcjonowanie. Za okazaną pomoc z całego serca dziękuję!


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1367

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!