Nazywam się Kamila Kościelniak, urodziłam się jako wcześniak na skutek niedotlenienia powstało u mnie Mózgowe Porażenie Dziecięce. Nie chodzę samodzielnie, mimo to staram się żyć tak aktywnie jak to tylko jest możliwe...

Nazywam się Kamila Kościelniak, urodziłam się jako wcześniak na skutek niedotlenienia powstało u mnie Mózgowe Porażenie Dziecięce. Nie chodzę samodzielnie, mimo to staram się żyć tak aktywnie jak to tylko jest możliwe. Cały czas się rozwijam poprzez udziały w różnych kursach, szkoleniach i projektach unijnych związanych z informatyką i e-marketingiem, wspieram także różne akcje charytatywne. Na chwilę obecną mam tylko dwa marzenia: chciałabym polecieć do Włoch i mieć wózek elektryczny z funkcją pionizacji, który ułatwi mi poruszanie się a ze względu na funkcję pionizacji pozwoli także być bardziej samodzielną. Jeżeli chcielibyście pomóc mi w realizacji tego marzenia o wózku przekażcie mi swój 1% podatku a na pewno zostanie on dobrze wykorzystany :)

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Kościelniak, 8936 pomagacie mi Państwo spełnić marzenie o wózku elektrycznym oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 438

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!