Nasz syn Kamilek ma 3 lata. Rozpoznano u niego Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA). To rzadka, postępująca choroba nerwowo – mięśniowa o podłożu genetycznym. Choroba doprowadza do stopniowego zaniku mięśni kończyn, tułowia oraz mięśni oddechowych.

Kamilek był rehabilitowany intensywnie już od 3 miesiąca życia, a mimo to jego rozwój ruchowy był znacznie opóźniony. Intelektualnie rozwija się bardzo dobrze. Kamil jest leczony Spinrazą, czyli pierwszym i jedynym obecnie lekiem na SMA. Z każdą dawką widoczne jest zatrzymanie choroby, a nawet niewielka poprawa. Wciąż wymaga codziennej rehabilitacji oraz specjalistycznych sprzętów medycznych i ortopedycznych.

WSPOMÓŻ KAMILA W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Jaworek, 8353 pomagacie Kamilkowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą. Dziękujemy, Rodzice.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 3002

Ilość pobrań: 21

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!