Kaja zachorowała na cukrzycę typu 1 w lipcu 2019 r., co diametralnie zmieniło nasze życie. Do życia potrzebuje insuliny podawanej za pomocą specjalistycznej pompy.

Aby miała szansę na życie bez poważnych powikłań musi bardzo precyzyjnie kontrolować poziom glukozy we krwi. Do tego celu używa specjalistycznego sensora połączonego z pompą, który pomaga uniknąć jej hipoglikemii, a tym samym zagrożenia utraty przytomności i popadnięcia w śpiączkę cukrzycową. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji i materiałów pomocniczych związanych z opieką w chorobie.

POMÓŻ KAI W ZMAGANIACH Z CUKRZYCĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BIEDROŃ, 11981 pomagacie Państwo Kai w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 527

Ilość pobrań: 14

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!