Julia urodziła się 03.02.2013r. i zmaga się z ciężką chorobą SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Choroba bardzo osłabiła mięśnie, a z roku na rok jej postawa ciała jest coraz gorsza. Powodem jest pogłębiająca się skolioza dwu łukowa, która utrudnia prawidłowe i swobodne poruszanie się.

Wszystko to powoduje, że brak jej sił by więcej czerpać z życia. W codziennych czynnościach wymaga pomocy drugiej osoby. Codzienna rehabilitacja, konsultacje lekarskie, troska i obawa co będzie dalej jest naszą codziennością. Mimo choroby, Julia jest fantastyczną, uśmiechniętą i niezwykle inteligentną dziewczynką, która walczy choć pewnie do końca nie zdaje sobie sprawy co SMA jej odebrało i co może być dalej.

Proszę pomóż nam razem pokonać SMA.

Przekazując swój 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Makowska, 6845 wspieracie codzienne funkcjonowanie Julki.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 857

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!