Nazywam się Jolanta Sawicka, mam 26 lat. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce, poruszam się na wózku inwalidzkim. Mimo swojej niepełnosprawności aktywnie uczestniczę w życiu codziennym i w miarę możliwości dbam o sprawność fizyczną.

Pragnę uzyskać jak największą samodzielność i niezależność od osób trzecich, aby osiągnąć swoje cele potrzebuję kosztownej rehabilitacji oraz turnusów. Wpłaty uzyskane od Państwa chciałabym przeznaczyć na dofinansowanie rehabilitacji, udział w turnusach i zakup sprzętu medycznego oraz wsparcie codziennego funkcjonowania.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SAWICKA, 8781 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1020

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!