Joanna Tekla Woźniak urodziła się w Poznaniu. Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Glasgow School of Art w Szkocji. Pracowała m.in. w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu, gdzie zajmowała się edukacją - organizacją spotkań, warsztatów i różnorodnych wydarzeń.

Tekla zachorowała na raka, przeszła leczenie, które wymagało poważnych nakładów finansowych. W marcu 2019 r. przeszła operację usunięcia części jelita (resekcja jelita grubego), a następnie półroczną chemioterapię. W maju 2020 r. przeszła operację usunięcia tarczycy. Jest pod stałą opieką lekarską i nadal wymaga rehabilitacji.

POMÓŻ TEKLI ZDROWIEĆ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem WOŹNIAK, 11629 wspieracie Teklę w rehabilitacji oraz w dalszym leczeniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 360

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!