Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Janusz Makiedoński

Nazywam się Janusz Makiedoński. Mam 38 lat. W 2003r. zdiagnozowano u mnie SM (stwardnienie rozsiane). Od 5 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Choroba postępuje, wzrok mam bardzo osłabiony i ogromne problemy z pęcherzem...

Nazywam się Janusz Makiedoński. Mam 38 lat. W 2003r. zdiagnozowano u mnie SM (stwardnienie rozsiane). Od 5 lat poruszam się na wózku inwalidzkim. Choroba postępuje, wzrok mam bardzo osłabiony i ogromne problemy z pęcherzem. Podany mi w ramach programu badawczego interferon pogłębił moją chorobę, dodatkowo osłabił serce i zatruł wątrobę. Okazało się, że miałem źle postawioną diagnozę, szczegółowe badania, zrobione z prywatnych środków, wykazały neuroboreliozę wraz z koinfekcją bartonella. Wdrożona antybiotykoterapia nie zadziałała, tylko jeszcze bardziej zatruła mój organizm.Pojawiła się jednak nadzieja na polepszenie mojego stanu zdrowia. Ostatnio przyjmuję terapię ozonową, mam podawany do krwi ozon, który wybija krętki boreliozy i inne toksyny (chlamydie, candida). Po sześciu wlewach nastąpiła poprawa wzroku i wzrosła siła mięśni. Dodatkowo przyjmuję masę naturalnych, oczyszczających organizm suplementów. Terapia ta jest bardzo kosztowna, jeden wlew to koszt 280zł, suplementy ok.2.000 zł. Mam przyjąć minimum 30 wlewów, dodatkowo mam mieć podawaną dożylnie witaminę C, a potem czeka mnie intensywna rehabilitacja. Kuracja ta przewyższa możliwości finansowe mojej rodziny, Mama jest na emeryturze, ja pobieram małą rentę.Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę dajecie mi Państwo szansę na polepszenie mojego zdrowia i szansę na normalne życie.Dziękujemy za każdą, najmniejszą nawet wpłatę.

Fundacji AVALON z dopiskiem JANUSZ MAKIEDOŃSKI,188

 

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 129
Ulotkę wygenerowano: 3
Ulotkę wysłano mailem: 0

Komentarze  

0 #1 Anonimowa 2016-05-10 09:49
Czy można się dowiedzieć jak zdrowie u Pana Janusza? Czy trochę się poprawiło? Ile jeszcze pieniędzy Pan Janusz potrzebuje?
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a