Kubuś urodził się w 39 tygodniu ciąży, pod koniec grudnia 2020 roku. Od samego początku niestety ma pod górkę. Diagnoza: dysplazja wielotorbielowata nerki prawej, która w przyszłości będzie usunięta, ponieważ nie zawiera aktywnego miąższu i wygląda jak kiść winogron, w efekcie całą ciężką pracę przejęła nerka lewa.

Kubuś jest pod opieką nefrologa, urologa, a także chirurga dziecięcego ponieważ stwierdzono u niego przepuklinę pachwinową po stronie prawej, która wymaga w najbliższej przyszłości operacji, co wiąże się z dodatkowymi kosztami, między innymi związanymi z rehabilitacją po zabiegu. Nasz kochany wojownik ma dodatkowo wadę serduszka, którą musimy stale kontrolować, ze względu na ryzyko powiększania się u kardiologa prywatnie.

Przekazując 1% swojego podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Mączyński, 14607 wspierasz nas w codziennych zmaganiach i dalszym leczeniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 22

Ilość pobrań: 0

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!