Kubuś urodził się 24.05.2018 r. z rozszczepem kręgosłupa. Następstwem tego jest wodogłowie, zespół Arnolda Chiariego II, pęcherz neurogenny i wiotkie porażenie kończyn dolnych.

Kubuś przeszedł już kilka skomplikowanych operacji i wymaga stałej opieki wielu poradni specjalistycznych m. in. neurochirurgicznej, urologicznej czy neurologicznej. Kuba do codziennego funkcjonowania potrzebuje bardzo kosztownych sprzętów ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Pomimo tylu trudności oraz zmagań jest uśmiechniętym i wspaniałym chłopcem. Niestety koszty leczenia, rehabilitacji, a także dojazdów są bardzo wysokie i rosną wraz z Kubusiem, dlatego prosimy o przekazanie 1% podatku.

PODARUJ KUBUSIOWI NADZIEJĘ NA LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HYCNAR, 11305 wspierasz Kubę w codziennym funkcjonowaniu i walce o samodzielność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 264

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!