Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Jagoda Palecka

Dzień dobry, nazywam się Jagoda Palecka. W lutym 2011 roku moje życie się zmieniło. Uległam wypadkowi na sankach, w skutek czego doznałam otwartego złamania kości udowej...

  Dzień dobry. Nazywam się Jagoda Palecka, jestem córką Ewy i Tadeusza Lichy. Byłam zdrową, samodzielną i cieszącą się życiem 28-letnią dziewczyną. W lutym 2011 roku moje życie się zmieniło. Uległam wypadkowi na sankach, w skutek czego doznałam otwartego złamania kości udowej, wielofragmentowego złamania kości podudzia oraz zmiażdżenia stawu skokowego prawej kończyny. Jestem po kilku operacjach, niestety powikłania po operacjach i urazie są tak duże, że postawiono mi diagnozę ostrego zapalenia kości.Wiem już, że nigdy nie wrócę do pełnej sprawności, ale jest jeszcze szansa, by chociaż w części powrócić do normalnego życia i poruszać się na własnych nogach. Przede mną jeszcze długie i trudne leczenie, potem rehabilitacja, ale warto zaryzykować. Chcę jeszcze tyle dróg przemierzyć :)Dlatego też proszę każdego, kto może i zechce pomóc mi finansowo: Każda złotówka ma znaczenie.Przekazując 1% podatku lub darowiznę  dokładacie się Państwo nie tylko do mojego leczenia i rehabilitacji, ale przede wszystkim dajecie mi nadzieję na powrót do niezależnego i samodzielnego życia. A wierzcie mi, to bezcenny dar.Za każdą okazaną pomoc z całego serca dziękuję!

FUNDACJI AVALON z dopiskiem PALECKA, 1097

Dzień dobry. Nazywam się Jagoda Palecka, jestem córką Ewy i Tadeusza Lichy. Byłam zdrową, samodzielną i cieszącą się życiem 28-letnią dziewczyną. W lutym 2011 roku moje życie się zmieniło. Uległam wypadkowi na sankach, w skutek czego doznałam otwartego złamania kości udowej, wielofragmentowego złamania kości podudzia oraz zmiażdżenia stawu skokowego prawej kończyny. Jestem po kilku operacjach, niestety powikłania po operacjach i urazie są tak duże, że postawiono mi diagnozę ostrego zapalenia kości.Wiem już, że nigdy nie wrócę do pełnej sprawności, ale jest jeszcze szansa, by chociaż w części powrócić do normalnego życia i poruszać się na własnych nogach. Przede mną jeszcze długie i trudne leczenie, potem rehabilitacja, ale warto zaryzykować. Chcę jeszcze tyle dróg przemierzyć :)Dlatego też proszę każdego, kto może i zechce pomóc mi finansowo: Każda złotówka ma znaczenie.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem PALECKA, 1097 dokładacie się Państwo nie tylko do mojego leczenia i rehabilitacji, ale przede wszystkim dajecie mi nadzieję na powrót do niezależnego i samodzielnego życia. A wierzcie mi, to bezcenny dar.Za każdą okazaną pomoc z całego serca dziękuję!

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 48
Ulotkę wygenerowano: 1
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BGŻ BNP Paribas

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a