Mam na imię Jadwiga. Mama z tatą mieli niezłe przeczucie wybierając mi to imię...

Mam na imię Jadwiga. Mama z tatą mieli niezłe przeczucie wybierając mi to imię.Zarówno słowo Hadu jak i Wig, z których się wywodzi, oznaczają walkę. Taką właśnie podwójną walkę obecnie toczę. Jedną jest ta mała - z przeciwnościami codziennego dnia. Drugą, ta większa dopiero się dla mnie rozpoczyna. Tutaj stawką jest odzyskanie sprawności.Urodziłam się z wrodzonym niedorozwojem kości udowej - PFFD. Jest to bardzo rzadka choroba, w efekcie moja lewa nóżka jest krótsza niż prawa i rozwija się wolniej. Na razie różnica wynosi 8 cm, w przyszłości i bez leczenia różnica to może wynieść nawet 30 cm. To wystarczająco dużo by uniemożliwić mi samodzielne poruszanie się. Pierwsza operacja powinna się odbyć się w styczniu 2019 roku i będzie bardzo kosztowna. Wierzę, że uda się zebrać środki i stanę na równe nogi kiedyś! 

Poradzimy sobie bo to mały problem.Problem dziś na góra osiem centymetrów :-)

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sobolewska, 5932 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 722

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!