Nazywam się Jacek Pawłowski i od wielu lat choruję na cukrzycę insulinoniezależną.  W wyniku choroby straciłam nogę. Aktualnie najważniejsze jest dla mnie zebranie środków na protezę oraz dalszą rehabilitację...

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł IIPodaruj 1% podatkuNazywam się Jacek Pawłowski i od wielu lat choruję na cukrzycę insulinoniezależną. W wyniku choroby straciłem nogę. Aktualnie najważniejsze jest dla mnie zebranie środków na protezę oraz dalszą rehabilitację.Przekazując mi 1% podatku, dajecie mi szansę na powrót do sprawności. Pomóżcie, bym mógł znów cieszyć się życiem.

Za Twój bezcenny 1 %.Dziękuję

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Pawłowski, 10247 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.

 


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 363

Ilość pobrań: 19

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!