Iwonka ma 22 lata, w wieku 3 lat zdiagnozowano u niej autyzm i upośledzenie umysłowe głębokie. Dodatkowo leczy się na cukrzycę, serce, dnę moczanową, tarczycę.

Leczenie Iwonki jest bardzo kosztowne. Aby poprawić sprawność i funkcjonowanie Iwonki, korzystamy z płatnej rehabilitacji, kupujemy sprzęty ortopedyczne. Iwonka bez pomocy opiekunów nie jest wstanie samodzielnie funkcjonować. Autyzm i leczenie hormonalne spowodowały otyłość. Łatwo ulegają zniszczeniu meble (fotel, krzesło, tapczan), które musimy często wymieniać. Każda najmniejsza wpłata jest ogromnym darem, za który z całego serca dziękujemy.

POMÓŻ IWONCE WALCZYĆ O ZDROWIE

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PYREK, 11531 wpieracie Iwonkę w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 289

Ilość pobrań: 9

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!