Nazywam się Ignacy, uległem wypadkowi, w wyniku którego straciłem lewą kończynę dolną...

Nazywam się Ignacy, uległem wypadkowi, w wyniku którego straciłem lewą kończynę dolną. Zaraz po wypadku trafiłem do Szpitala Klinicznego, gdzie przebywałem przez 2 miesiące na Oddziale Intensywnej Terapii. Ciężko było mi się pogodzić ze złym stanem zdrowia. W listopadzie po wielu walkach o czucie i sprawność nogi została podjęta decyzja o amputacji.Przeszedłem wiele ciężkich operacji, podczas których walczyłem o życie. To, że przeżyłem było ogromnym cudem i do dziś jestem wdzięczny lekarzom, rodzinie oraz Bogu za to, że żyję i mogę być z moimi bliskimi. Mimo wszystkich trudności oraz tego, że muszę być pod opieką drugiej osoby staram się normalnie funkcjonować i cieszyć się każdym dniem. Zebrane pieniądze chcę przeznaczyć na rehabilitację oraz zakup protezy, która pozwoli mi pierwszy raz od kilku miesięcy stanąć na nogi.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Jurewicz, 7221 pomagacie mi Państwo żyć normalnie. Wszystkim Darczyńcom z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.

POMÓŻCIE MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ!

Wszystkim Darczyńcom z góry SERDECZNIE DZIĘKUJĘ.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 419

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!