Cześć, mam na imię Hubert i choruję na ChLC w zasadzie od zawsze. Choroba Leśniowskiego-Crohna atakuje układ pokarmowy mojego organizmu...

Cześć, mam na imię Hubert i choruję na ChLC w zasadzie od zawsze. Choroba Leśniowskiego-Crohna atakuje układ pokarmowy mojego organizmu. W moim przypadku objawia się głównie silnymi bólami brzucha, problemem z utrzymaniem wagi oraz biegunkami. Odkąd tylko sięga moja pamięć zawsze "lubiłem" zwiedzać świat z perspektywy szpitali. :)Ciągła kontrola zdrowia wymaga ode mnie wielu wyrzeczeń i poświęceń. Od jakiegoś czasu choroba niestety postępuje. Jak dotąd nikomu nie udało się jeszcze odkryć antidotum na moją dolegliwość. Istnieją jednak patenty na wyciszenie tego schorzenia i wprowadzenia go w stan remisji. Idąc w toku myślenia poprzedniego zdania prawdopodobnie domyślasz się, że nakład pieniężny takich terapii jest bardzo duży. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem jedyną osobą w kraju która zmaga się z podobnymi trudnościami losu. Jednak jeżeli spotka mnie ten zaszczyt i zdecydujesz się przekazać twój cenny 1% podatku na moje potrzeby będę Ci niezmiernie i dożywotnio wdzięczny.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zmuda, 6724 pomagacie mi Państwo pokryć koszty terapii oraz życia codziennego.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 470

Ilość pobrań: 30

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!