Nazywam się Hanna Zimoch, choruję na rdzeniowy zanik mięśni. Schorzenie to powoduje postępujące osłabienie mięśni. Jedynym sposobem na spowolnienie tego procesu jest systematyczna i stała rehabilitacja. A to niestety wiąże się ze sporymi kosztami.

Pomimo swojej choroby i ograniczeń z nią związanych staram się żyć na tyle aktywnie, na ile mogę. Uwielbiam podróżować, spotykać się ze znajomymi oraz robić zdjęcia. Każda okazana pomoc będzie nieoceniona. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe.

WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Zimoch, 990 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz zwiększacie moją szansę na zahamowanie choroby i poprawę jakości mojego życia.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1277

Ilość pobrań: 15

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!