3,5 letni synek Grzesiu jest uśmiechniętym i pogodnym chłopcem, niestety cierpi na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA), miopatię i lordozę i wiele innych problemów związanych z postępującą chorobą jaką jest SMA.

Grzesiu wymaga ciągłego leczenia i codziennej rehabilitacji (3 razy dziennie), bez której nie mógłby w ogóle funkcjonować. Grzesiu uwielbia rowery i pojazdy na pedały, na razie może tylko jeździć na rowerze biegowym, ale chciałby kiedyś jeździć na normalnym rowerze, zagrać w piłkę z młodszym bratem Antosiem, czy móc biegać jak inni jego rówieśnicy, ale na razie to nie możliwe. Przed nami długa, ciężka i kosztowna droga, ale nie poddajemy się i chcemy walczyć o każdy nawet najmniejszy postęp ruchowy.

Jeśli możesz, proszę wspomóż nas w tej walce, przekazując 1% podatku i/lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem „Jakusz 14083”. Każde wsparcie finansowe jest dla nas bardzo pomocne i pomaga przezwyciężać trudności dnia codziennego.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1588

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!