Nazywam się GRZEGORZ GINALSKI, jestem 40 letnim mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek (14 lat i 11 lat). Zawsze byłem wysportowany, moim hobby była wspinaczka górska i skałkowa i narciarstwo.

Wszystko zmieniło się 14.12.2017r., kiedy w wyniku wypadku doznałem licznych uszkodzeń kręgosłupa, prawej ręki, stopy, płuc. Nie mam władzy od pasa w dół. Szansą na odzyskanie sprawności jest kosztowna, długa rehabilitacja. Z moją wolą walki i determinacją na pewno się nie poddam. Wiem, że pierwsze lata po wypadku są najważniejsze w usprawnieniu całego ciała, dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie.

PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem "GINALSKI 8810 " pomożesz mi osiągnąć samodzielność oraz wesprzesz mnie w codziennym funkcjonowaniu.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 5438

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!