Grażyna jest 44 letnią pełną życia osobą. Kiedy miała zaledwie 27 lat dostała zatorowości płucnej. Cierpi ona na zespół antyfosfolipidowy i powiazaną z tym zatorowość żył głębokich. Konieczna była skomplikowana operacja na otwartym sercu, aby usunąć skrzep który był zlokalizowany w prawym przedsionku.

Od tamtej pory Grażyna przeszła liczne zatory żył i tętnic. Ostatni zator skończył sie amputacją lewej dłoni i części przedramienia. Grażyna musi przyjmować leki każdego dnia. Ze względu na zespół antyfosfolipidowy rana po amputacji źle sie goi. Potrzebna będzie rehabilitacja. Aby normalnie funkcjonować Grazyna potrzebuje protezy, a specjalistyczna proteza to duży koszt.

PRZEKAŻ 1% PODATKU! TO NIC NIE KOSZTUJE!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WITKOWSKA, 12363 wspierasz Grażynę w codziennym funkcjonowaniu, zakupie protezy oraz leczeniu i rehabilitacji.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 329

Ilość pobrań: 16

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!