Nazywam się Grażyna Hyska, mam 62 lata. Gdy miałam 34 lata zdiagnozowano u mnie genetyczną chorobę wzroku – zwyrodnienie barwnikowe siatkówki i plamki żółtej...

Nazywam się Grażyna Hyska, mam 62 lata. Gdy miałam 34 lata zdiagnozowano u mnie genetyczną chorobę wzroku – zwyrodnienie barwnikowe siatkówki i plamki żółtej. Choroba od lat postępuje. Nie mogłam i nadal nie mogę podjąć pracy, przez co moja sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła. Z wielkim trudem udaje mi się zaspokajać swoje podstawowe potrzeby (rachunki, okulary, leki, dojazdy do lekarza itp.) Nie mogę także oddawać się pasjom, do których należą: czytanie najstarszej Księgi świata, malowanie czy haftowanie. Pozostała mi miłość do jazzu i bluesa oraz do motocykli Harley Davidson.   Jeżeli masz serce na dłoni – proszę o pomoc, a ja z głębi serca – dziękuję.

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Hyska, 7324 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą oraz wspieracie moją codzienną egzystencję.

Jeżeli masz serce na dłoni – proszę o pomoc, a ja z głębi serca – dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 367

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!