Fryderyk urodził się 5 lat temu z mózgowym porażeniem dziecięcym. W czwartym miesiącu w komorach mózgowych urosły mu torbiele tworząc wodogłowie. Przeszedł dwie operacje głowy. Od dwóch lat walczy z epilepsją.

Fryderyk od niedawna chodzi samodzielnie, ale w nieprawidłowy sposób, prawą ręką próbuje czasem chwycić nieporadnie przedmioty. Częste ataki padaczki osłabiają i spowalniają jego rozwój. Leczenie, intensywna rehabilitacja i wizyty u wielu specjalistów to część jego zmagań w codziennym życiu. Mimo wszystko Fryderyk jest bardzo pogodnym i szczęśliwym dzieckiem. Walczymy o jego samodzielność. Uzyskane pieniądze przeznaczymy m.in. na kosztowną rehabilitację i sprzęt.

BARDZO PROSIMY O WSPARCIE !

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŚMIELAK, 6786 wspieracie Państwo codzienne funkcjonowanie Fryderyka.

Dziękujemy.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1122

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!