Filipek jest skrajnym wcześniakiem. Urodził się w 24 tyg. ciąży z wagą 800g i wieloma obciążeniami, m. in. posocznica bakteryjna, dokomorowy krwotok 2 stopnia, retinopatia. Od urodzenia codziennie rehabilitowany jest metodą Vojty. Wymaga stałych kontroli u wielu specjalistów oraz codziennych ćwiczeń.

Konieczne jest wspieranie Jego rozwoju. Korzystamy z terapii metodą krakowską. Do tego potrzebnych jest wiele pomocy. Rozwój dziecka w pierwszych miesiącach i latach życia w znaczny sposób wpływa na jego funkcjonowanie w wieku dorosłym. Dlatego wspieramy rozwój Synka też z zakresu integracji sensorycznej. Mózg dziecka jest bardzo plastyczny, dlatego najlepsze efekty osiąga się we wczesnym wieku. Do nadrobienia mamy dużo. Największym naszym marzeniem jest, aby Filipek mógł chodzić, biegać i dogonić rozwojem rówieśników.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem ZYGULSKI, 12622 pomagacie Filipkowi w walce o sprawność i normalny rozwój.

Dziękujemy, Rodzice Filipka.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 249

Ilość pobrań: 11

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!