Fabian Skolimowski urodził się 15.12.2016r. w głębokiej zamartwicy z poważną wadą serca (Tetralogią Fallota, VSD) z dodatkowym chromosomem czyli Trisomią 21 tzw. Zespołem Downa.

Mając 7 miesięcy przeszedłem poważną operację serduszka. Mam zdiagnozowaną astmę i duży problem z mową (brak jej). Moje rodzeństwo i rodzice wspierają mnie w codziennym odkrywaniu świata. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów, którzy dbają o moje zdrowie. Niestety leczenie i rehabilitacja są kosztowne, dlatego proszę o wsparcie. Dzięki Państwa pomocy będę miał możliwość korzystania z systematycznej rehabilitacji i specjalistycznego leczenia.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem SKOLIMOWSKI,9565 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1035

Ilość pobrań: 22

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!