Mam na imię Ewa. Choruję od ponad 20 lat na Chorobę Leśniowskiego-Crohna. Leki i leczenie zachowawcze nie pomagały, przeszłam łącznie 25 operacji chirurgicznych. Dla ratowania mojego życia w 2014r. chirurdzy wyłonili mi stomię.

Obecnie zmagam się z wieloma chorobami m.in zespołem krótkiego jelita, zespołem złego wchłaniania (od 2015r. żywienie pozajelitowe) padaczką pourazową i wieloma innymi schorzeniami. Jestem pod stałą opieką wielu specjalistów. Potrzebuję systematycznego leczenia i rehabilitacji co wiąże się z dużymi kosztami, które znacząco przekraczają moje możliwości finansowe. Proszę o pomoc w pozyskaniu funduszy na dalsze leczenie.

POMÓŻ MI W WALCE Z BÓLEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem BLEKICKA, 12518 wspieracie moje codzienne funkcjonowanie.

Z góry bardzo dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 227

Ilość pobrań: 5

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!