Nazywam się Elżbieta Wrzesińska, mam 61 lat i od wielu lat choruję na Parkinsona. Choroba powoli wyniszcza mój organizm, początkowo pojawiły się drżenia kończyn dolnych i górnych. Teraz przez chorobę przestaję chodzić, mam problemy z MÓWIENIEM. Przyjmuję leki NOWEJ GENERACJI, które nie są refundowane.

Mój mąż pomaga mi we wszystkim, dwoi się i troi żeby mi kupić leki. Zbieram środki na rehabilitację oraz na STYMULATOR,  który jest dla mnie ostatnią deską ratunku. POTRZEBUJĘ TWOJEGO WSPARCIA FINANSOWEGO, ponieważ sama nie jestem wstanie pokryć wszystkich wydatków związanych z chorobą. Jestem osobą wesołą i uśmiechniętą, pomimo mojego cierpienia witam dzień z wiarą na lepsze jutro.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wrzesińska, 5986 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu oraz w zmaganiach z chorobą. Serdecznie dziękuję.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 2173

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!