Witam. Nazywam się Eliza. W grudniu 2010 roku zostałam potrącona przez tramwaj, w wyniku czego straciłam część prawego podudzia.

Moje życie nagle się zmieniło. Mogę poruszać się jedynie o kulach i wymagam pomocy innych – mimo to nie poddaję się. Uczęszczam na rehabilitację, która ma usprawnić uszkodzoną kończynę i wzmocnić całe moje ciało, ale by stanąć na własne nogi potrzebuję protezy. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe przede wszystkim na pokrycie kosztów związanych z zaprotezowaniem nogi, a także kosztów związanych z dalszą rehabilitacją.

POMÓŻ MI ODZYSKAĆ PEŁNĄ SPRAWNOŚĆ!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ŁUC, 744 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i odzyskaniu pełnej sprawności.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 729

Ilość pobrań: 18

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!