Nazywam się Dominik Prośniak. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce i poruszam się na wózku...

Nazywam się Dominik Prośniak. Od urodzenia choruję na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce i poruszam się na wózku inwalidzkim. Zbieram pieniądze na zakup wózka elektrycznego i urządzenia medycznego do stymulacji pracy mięśni. Mam gorącą prośbę do wszystkich tych, którzy będą w tym roku wypełniać zeznanie podatkowe. Założyłem subkonto w Fundacji Avalon, na które można przekazać 1% odprowadzanego podatku. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc i serdecznie dziękuję za każdą wpłatę. Przekaż swoim znajomym i klientom info na swojej stronie – to też pomoc.  

WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNEJ WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Prośniak, 5719, pomagacie mi Państwo w codziennej walce o sprawność.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 487

Ilość pobrań: 23

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!