Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki.
Mam na imię Dariusz. Urodziłem się w 1971 roku. W 2016 roku zdiagnozowano u mnie nieuleczalną chorobę: SLA (stwardnienie boczne zanikowe). W wyniku choroby w styczniu 2018 roku straciłem równowagę, przewróciłem się i doznałem urazu czaszkowo-mózgowego. Od tego czasu nie mam kontaktu z otoczeniem, jestem więźniem własnego ciała.

Ze względu na to, że mięśnie są słabe, respirator pomaga mi w oddychaniu. Samodzielnie mogę oddychać przez kilka minut. Opiekuje się mną najbliższa rodzina. Po blisko 5-ciu latach szukania i czekania znalazł się Ośrodek Rehabilitacyjny, który przyjął mnie na intensywną rehabilitację. Niestety pobyt w Ośrodku jest bardzo kosztowny. Ze względu na długi czas od wypadku, potrzeba wielu miesięcy rehabilitacji. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie finansowe i proszę o dalszą pomoc. Każda złotówka przybliża mnie do nawiązania kontaktu z rodziną i ze światem o co walczę od kilku lat.

Przekazując 1,5 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem JAKUBIK, 9171 pozwalacie mi na intensywną rehabilitację w Centrum Rehabilitacji, a każdy dzień przybliża mnie do spełnienia marzenia o komunikacji z bliskimi i światem. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.


Odsłony: 2680

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

Wesprzyj działania Fundacji Avalon

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!