Carlos jest bardzo pogodnym, wesołym i pełnym energii 8-latkiem. Od urodzenia cierpi na chorobę Denta Typ 1. Ponadto skutkiem wyżej opisanych zaburzeń jest nefrokalcynoza, na którą również cierpi Carlos. Z powodu wrodzonego wodonercza prawostronnego, konieczne było usunięcie nerki prawej w pierwszym roku życia.

Aktualnie jedyna nerka Carlosa funkcjonuje jedynie ok. w 50%, a jej sprawność z każdym dniem maleje. Stan ten nieuchronnie prowadzi do rozwinięcia niewydolności nerek. Skutkiem rozwijającej się dysfunkcji nerek jest niedobór wzrostu. Carlos pozostaje na specjalnej diecie oraz wymaga regularnych specjalistycznych wizyt kontrolnych. Pomimo postępującej choroby i wielu ograniczeń uwielbia grać w piłkę nożną, rozwija swoje piłkarskie umiejętności w szczecińskim klubie. Jako mama codziennie martwię się o przyszłość mojego synka, dlatego zwracam się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o wsparcie finansowe.

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KORCZAK-MASZKA, 5821 wspierasz Carlosa w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 824

Ilość pobrań: 28

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!