Nazywam się Bolesław Gniazdowski, mam 60 lat. W październiku 2019 roku miałem zabieg usunięcia guza z pęcherza moczowego.

Miałem nadzieję, że to łagodny guz, niestety wynik histopatologiczny wykazał, że to jest urotelialny, brodawkowaty nowotwór o wysokim stopniu złośliwości. Decyzją lekarzy miałem zostać poddany agresywnej terapii chemią oraz okaleczającej operacji wycięcia pęcherza. Mając duże wsparcie najbliższych zdecydowałem się poddać innej terapii. Niestety terapia ta nie jest u nas refundowana, a jest bardzo kosztowna. Wszystkie suplementy, substancje pochodzenia roślinnego, leki oraz zastrzyki i kroplówki są bardzo drogie, dlatego bardzo proszę o pomoc.

PROSZĘ O POMOC

Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem GNIAZDOWSKI, 12589 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry serdecznie Państwu dziękuję. Bolek Gniazdowski


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 1836

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!