Nazywam się Bogusław Ignatowski. Choruję na ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Jest to nieuleczalna choroba, która odbiera mi zdrowie, siły i chęć do życia. Choroba powoduje zanik komórek nerwowych w móżdżku i rdzeniu czego konsekwencją są moje problemy z koordynacją ruchową (poruszam się głównie na wózku) i mową.

Najprostsze czynności stanowią wyzwanie. Na co dzień zmagam się z bolesnymi skurczami mięśni i krztuszeniem się. Mam wspaniałą rodzinę, cudowną żonę i dwójkę dzieci, niestety koszty leczenia, rehabilitacji przerastają nasze możliwości finansowe, dlatego proszę Was o pomoc.

DZIAŁAJMY RAZEM

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ignatowski,12582 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu i rehabilitacji. Dziękuję bardzo za wpłaty: Bogusław z Rodziną.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 99

Ilość pobrań: 4

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!