Bernard ma 15 lat. Choruje na autyzm i upośledzenie umysłowe. Autyzm  sprawia, że syn funkcjonuje w niczym istota z innej planety. Beniu nie zawsze rozumie otaczający go świat  i ludzi, wiele rzeczy i zjawisk przeraża go...

Bernard ma 15 lat. Choruje na autyzm i upośledzenie umysłowe. Autyzm  sprawia, że syn funkcjonuje w niczym istota z innej planety. Beniu nie zawsze rozumie otaczający go świat  i ludzi, wiele rzeczy i zjawisk przeraża go. Inaczej niż zdrowi ludzie odbiera bodźce. Bernard nie mówi, ma trudności w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Zamyka się w swoim świecie. Wszystkie moje i jego bliskich wysiłki skupiają się na tym, aby pomóc mu w jak najlepszym funkcjonowaniu w społeczeństwie. Oznacza to bezustanną walkę opartą na wszechstronnej terapii. Praca z Bernardem trwa już wiele lat, postępy są widoczne, ale to bardzo powolny proces. Wciąż nie tracę nadziei, że syn zacznie mówić i przynajmniej w pewnym stopniu stanie się samodzielny.  Koszty terapii znacznie przekraczają moje możliwości finansowe. Dlatego też proszę o pomoc ludzi dobrej woli. Zachęcam również do zakupów na naszych aukcjach, gdzie wystawiamy tworzone wspólnie z Bernardem prace rękodzielnicze.  

WSPOMÓŻ NAS W CODZIENNYCH ZMAGANIACH

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Strokosz, 3675 wspomagacie Państwo rehabilitację Bernarda.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 355

Ilość pobrań: 24

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!