Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Beata Ziółkowska

Dzień dobry nazywam się Beata Ziółkowska Podstawową chorobą od 2012 roku jest epilepsja lekooporna, nerwica, depresja i tętniak mózgu tylko zaklipsowany...

Dzień dobry nazywam się Beata Ziółkowska Podstawową chorobą od 2012 roku jest epilepsja lekooporna, nerwica, depresja i tętniak mózgu tylko zaklipsowany.Od 1990 roku byłamźle leczona. Określono mnie jako epileptyczkę, gdy organizm zmagał się z depresją i nerwicą i wciąż z nią walczy. W tym czasie byłam jeszcze na tyle sprawna, że mogłam pracować i gdy wracałam z pracy 8.12.2011 roku w drodze straciłam przytomność rozbijając sobie całą głowę i wybiłam zęby. Moja nowa neurolog wysłała mnie na kolejny rezonans magnetyczny głowy i okazało się, że mam w mózgu tętniaka.Przeszłam w związku z tym dwie operacje, gdzie można mi było tylko zaklipsować tętniaka i wtedy pojawiły się błędne zapisy wEEG. WWarszawie w Centrum Epileptologji teraz określono, że wystąpiła epilepsja lekooporna, został rozstrzygnięty problem Profesorów wrocławskich, gdzie jedni mówili, że jest epilepsja a inni, że błędne fale wysyła klips tętniaka. Przy ilości przyjmowanych leków też zaczęła niedomagać trzustka, wycięto miworeczek żółciowy, ale nadal zmagam się z tymi problemami. Jestem rencistką i lekarze orzekli, że już nigdy nie będę mogła pracować.Mam kłopoty ze wzrokiem, czytam przy pomocy okularów i szkła powiększającego, nie dają wyższych dioptrii ponieważ może ich nie wystarczy do końca życia. Poruszam się tylko pod opieką bliskich, gdyż nie wiadomo kiedy stracę przytomność lub świadomość - atak potrafi przydarzyć się kilka razy w ciągu dnia. Mam także kłopoty z pamięcią.

ZWRACAM SIĘ DO PAŃSTWA O WSPARCIE FINANSOWE, KTÓRE POMOŻE MI W DALSZYM LECZENIU

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ziółkowska, 6332 pomagacie mi Państwo w codziennej walce z chorobą.

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 312
Ulotkę wygenerowano: 16
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>