Witajcie! Mam na imię Bartosz, mam 35 lat. Wiodłem spokojne, ustabilizowane życie: dobra praca, cudowna rodzina. W 2019 r. otrzymałem wynik biopsji mózgu brzmiący jak wyrok: glejak wielopostaciowy IV stopnia.

Leczenie rozpoczęło się błyskawicznie – codziennie otrzymywałem chemioterapię oraz połączoną z nią radioterapię, które zatrzymały rozrost guza. Od tego czasu przez niemal dwa i pół roku jestem pod opieką onkologów i neurologów, nie mogę pracować, regularnie biorę „chemię" ... Dzięki Wam i Waszej pomocy, mogę być leczony najskuteczniejszymi metodami dostępnymi dla chorych na glejaka mózgu. Wyniki badań są bardzo dobre i pozwalają mi z optymizmem patrzeć w przyszłość.

POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Joniuk, 10800 pomagacie mi w codziennym funkcjonowaniu.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 586

Ilość pobrań: 10

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!