Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Bartłomiej Bachenek

SZANOWNI PAŃSTWO! Nasz młodszy syn Bartek jest niepełnosprawny od urodzenia. Po urodzeniu lekarze postawili diagnozę: krwiak śródmózgowy i przymózgowy po stronie prawej, czego konsekwencją był obrzęk mózgu, który doprowadził do wielu uszkodzeń...

SZANOWNI PAŃSTWO! Nasz młodszy syn Bartek jest niepełnosprawny od urodzenia. Po urodzeniu lekarze postawili diagnozę: krwiak śródmózgowy i przymózgowy po stronie prawej, czego konsekwencją był obrzęk mózgu, który doprowadził do wielu uszkodzeń. Rozwój psychoruchowy Bartłomieja jest bardzo opóźniony. Nasz syn jest dzieckiem autystycznym sprzężonym, choruje na padaczkę, niedoczynność tarczycy, nie mówi. Bartłomiej jest dzieckiem nieprzystosowanym społecznie, nie potrafi samodzielnie zaspokajać swoich potrzeb – dlatego wymaga stałej obecności osoby dorosłej. Mimo wszystko jest bardzo radosnym, ciągle uśmiechniętym chłopcem, pozytywnie nastawionym do ludzi i świata. Uwielbia wszystkie zajęcia terapeutyczne, dzięki którym jego rozwój znacznie się poprawił. Kocha muzykę, jest bardzo wrażliwy na dźwięki. Leczenie i rehabilitacja, także turnusy rehabilitacyjne pochłaniają znaczną część naszych dochodów. Po 12 latach nadal walczymy o zdrowie naszego synka. Tylko intensywna i wszechstronna rehabilitacja psychologiczna i logopedyczna, turnusy rehabilitacyjne oraz wizyty u lekarzy specjalistów mogą poprawić jakość życia Bartusia. Koszty te są nie do udźwignięcia, sami sobie nie poradzimy.  

POMÓŻ BARTKOWI W WALCE O SPRAWNOŚĆ!

Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Bachenek, 1880, które będą niezbędne do dalszego leczenia i rehabilitacji naszego synka. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy. Anna, Marek, Rafał i Bartuś Bachenek.

 

 

BEZPŁATNY PROFESJONALNY PROGRAM PIT!

 

Rozlicz lub skoryguj swój PIT w 3 prostych krokach:

1. Pobierz i zainstaluj lub uruchom program online

2. Wypełnij druki w prostym kreatorze

3. Rozlicz PIT przez Internet lub wydrukuj i wyślij pocztą.

 

Korzystając z programu możecie Państwo korzystać z telefonicznego wsparcia expertów.

opp1proc

 

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT 2018. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

Jeśli chcecie Państwo wesprzeć moją osobę, proszę kliknąć w pole cel szczegółowy i wpisać moje nazwisko w polu wyszukiwania lub wybrać je z rozwijanej listy. W prawidłowo wypełnionej deklaracji, w polu "Cel szczegółowy" musi się znaleźć moje nazwisko i numer subkonta.

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)

Pobierz wersję dla systemu MS Windows:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.   e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 102
Ulotkę wygenerowano: 5
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>

OPINEO 2018a