Nasz serwis używa cookies. Szczegóły w Polityce prywatności. Możesz sam skonfigurować cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień oznacza akceptację naszej polityki
Barbara Makowska

Nazywam się Barbara Makowska. Mam 39 lat. Na epilepsję choruję od 9 m-ca życia. Mam padaczkę lekooporną, brałam już różne kombinacje leków. Niestety bez większych efektów...

Nazywam się Barbara Makowska. Mam 39 lat. Na epilepsję choruję od 9 m-ca życia. Mam padaczkę lekooporną, brałam już różne kombinacje leków. Niestety bez większych efektów. Rocznie mam wiele napadów, które nie pozostają bez wpływu na stan mojej pamięci i koncentracji. Zapominam o najprostszych rzeczach np. o zabraniu zakupów ze sklepu. Ostatnio moje ataki są coraz poważniejsze w skutkach. Jedyną szansą dla mnie jest wykonanie badań i operacji w klinice Epileptologii w Brnie (Czechy). Niestety, koszt badań  i operacji jest bardzo wysoki. Przewyższa moje możliwości finansowe. Moja renta wynosi 724,40 zł. Jedyną osobą pracującą jest mąż. Mamy również na utrzymaniu dwoje dzieci z niepełnosprawnością. Ich rehabilitacja, wykonanie badań, które nie są refundowane, pochłania znaczną część NASZEGO domowego budżetu. Każda wpłacona złotówka pomoże mi przyspieszyć wykonanie mojej operacji. Najbardziej chciałabym wyzdrowieć dla moich dzieci i męża. 

POMÓŻ MI W CODZIENNEJ WALCE Z TRUDNOŚCIAMI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Makowska, 2604 pomagacie mi Państwo w zrealizowaniu mojego marzenia, oraz wspieracie moje codzienne funkcjonowanie. Wszystkim ludziom o dobrym sercu serdecznie dziękuję za wpłaty.

Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji AVALON.

 

Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FUNDACJI AVALON :)

 

Pobierz wersję dla systemu Windows

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu MAC OS:

e-pity po prostu

 

Pobierz wersję dla systemu Linux:

e-pity po prostu

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

e-pity po prostu

 

 

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu


Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska S.A.<

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>

Odsłony: 589
Ulotkę wygenerowano: 20
Ulotkę wysłano mailem: 0

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

e-pity po prostu

Pomóż nam pomagać!

KRS:

0000270809

Numer konta do darowizn dla Podopiecznych:

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych >>
Donations in other currencies (Euro, USD and more) >>