Nazywam się Barbara Makowska. Mam 43 lata. Na epilepsję choruję od 9 m-ca życia. Mam padaczkę lekooporną. Brałam już różne kombinacje leków, niestety bez większych efektów. Liczba ataków zamiast spadać to wzrasta. Nie pozostają one bez wpływu na stan mojej pamięci i koncentracji.

Jedyną szansą dla mnie jest wykonanie badań i operacji w Klinice Epileptologii w Brnie (Czechy). Niestety koszt przewyższa moje możliwości finansowe. Wielu osobom pomogło leczenie olejkiem CBD, niestety jest nierefundowane w Polsce. Najbardziej chciałabym wyzdrowieć dla moich dzieci i męża. Każda wpłacona złotówka pomoże mi przyspieszyć wykonanie badań i ewentualnej operacji.

POMÓŻ MI W CODZIENNEJ WALCE Z TRUDNOŚCIAMI

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Makowska, 2604 wspierasz moje codzienne funkcjonowanie.

Serdecznie dziękuję za wpłaty.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 763

Ilość pobrań: 20

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!