Antoś urodził się 8 maja 2017 r. z zespołem Pierr Robina, rozszczepem podniebienia miękkiego i zamartwicą. Przez pierwsze 8 miesięcy był odżywiany przez sondę. Posiada wadę słuchu. Jest nadal diagnozowany.

Wymaga intensywnej rehabilitacji i jest pod opieką wielu specjalistów m.in.: chirurgów twarzoczaszki, audiologów, laryngologów, foniatry, neurologopedów, logopedów, terapeuty SI, ortodonty specjalizującego się w rozszczepach podniebienia, gastroenterologa, stomatologów, rehabilitanta. Leczenie Antosia wiąże się z kosztownymi terapiami, wyjazdami do specjalistycznych ośrodków medycznych i zakupem sprzętu rehabilitacyjnego.

Przekazując Antosiowi 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem "SINGH, 11557" pomagacie Państwo w jego codziennym funkcjonowaniu, zdrowiu i rozwoju. Serdecznie dziękujemy za okazane serce.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 521

Ilość pobrań: 13

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!