Mam na imię Anna, jestem 38-letnią kobietą, żoną i mamą 2 dziewczynek. Do tej pory prowadziłam spokojne życie i nic nie zapowiadało większych zmian.

Pod koniec zeszłego roku podczas badania kolonoskopowego wykryto u mnie złośliwy nowotwór odbytnicy. Choroba czasowo wyłączyła mnie z życia zawodowego uszczuplając budżet rodzinny (wizyty lekarskie i same lekarstwa swoje kosztują). Obecnie jestem po 3 cyklach chemioterapii oraz 6-cio tygodniowych seriach naświetlań. Wierzę, że Bóg stawia przede mną ludzi o wielkich i dobrych sercach, dlatego chciałam Państwa prosić o wsparcie by jak najdłużej cieszyć się miłością męża i córek.

POMÓŻ MI WYGRAC Z CHOROBĄ

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem KĘPA, 11222 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu i w powrocie do zdrowia. Dziękuję, Anna Kępa


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 617

Ilość pobrań: 12

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!