Mam na imię Ania i jestem 33-letnią mieszkanką gminy Ząbkowice Śląskie. Do niedawna byłam osobą samowystarczalną. Niestety w 2011 roku moje oczy zaatakowała choroba, zwana stożkiem rogówki.

Z uwagi na zbieg kilku różnych chorób jedyną możliwością przywrócenia mi ostrości widzenia jest przeszczep rogówki. Udało mi się zakwalifikować do przeszczepu w szpitalu w Sosnowcu. Od tamtego czasu czekam w kolejce i zbieram środki na pokrycie kosztów, związanych z przeprowadzeniem przeszczepu oraz późniejszym okresem rekonwalescencji. Do czasu powrotu do zdrowia i pracy koszty te będą dla mnie sporym obciążeniem, dlatego proszę o pomoc w ich pokryciu.

POMÓŻ MI NA NOWO ZOBACZYĆ BARWY ŚWIATA!

Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jednak - Dudzik, 2530 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.


Poniżej znajdziecie Państwo najnowszy program do rozliczeń PIT za rok ubiegły. W rubryce dotyczącej przekazania 1% został wstawiony numer KRS Fundacji Avalon.

 

Pobierz Program e-pity 2020

 

Mogą Państwo także skorzystać z wersji on-line programu, uruchamianej w przeglądarce internetowej:

Program e-pity w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k.    e pity po prostu

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Prowadzone przez: BNP Paribas Bank Polska S.A.

Dane dla przelewów walutowych i zagranicznych

Tytuł wpłaty: np.: KOWALSKI, xxx - podajemy nazwisko i numer subkonta osoby której chcemy przekazać darowiznę. To bardzo ważne!

Odsłony: 709

Ilość pobrań: 25

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Najlepszy sposób na przekazanie 1% podatku dla Podopiecznych Naszej Fundacji!